Telekomunikace Hlinka: O nás

Telekomunikace Hlinka

O nás

Hlinka Telekomunikace:

Hlinka Telekomunikace je rodinná společnost, která byla založena již v roce 1991. a má mnohaleté zkušenosti v oblasti servisu a montáže telekomunikačních systémů a telefonních a datových rozvodů.

Specializujeme se na instalaci velkých i menších pobočkových digitálních a IP telefonních ústředen a jejich programování a servis. Poskytujeme komplexní služby – dodávka, implementace, záruční i pozáruční servis při dodávce zařízení společností např. Nortel, Kapsch, Siemens, Ericsson, Panasonic a dalších.. Rovněž nabízíme širokou škálu digitálních, analogových, ISDN a IP telefonních přístrojů.

 

Hlinka Telekomunikace poskytuje také komplexní služby při dodávkách a instalaci periferních zařízení jako jsou například dveřní vrátný, náhlavní soupravy, GSM brány, mobilní telefony, GPRS karty, faxy atd.


(c) Hlinka Telekomunikace. Všechna práva vyhrazena. Hlinka Telekomunikace nepřijímá žádnou zodpovědnost za přímé ani nepřímo související škody způsobené nesprávností či nekompetentností poskytovaných informací. Vytvořeno www.idmservices.cz.